Budowa domów Kraków

Budowa domów KrakówWłasny dom jednorodzinny jest marzeniem wielu z nas. Bez wątpienia budowa domu w Krakowie wiąże się z bardzo dużymi nakładami finansowymi. Dlatego też wybór odpowiedniej firmy, która wybuduje Twój wymarzony dom jest niezwykle istotny. Jeżeli szukasz doświadczonego wykonawcy, który specjalizuje się w budowie domów szkieletowych i domów drewnianyc w Krakowie i okolicach jesteś we właściwym miejscu.

Domy Kanadyjskie Szostak to firma rodzinna, która powstała ponad 20 lat temu. Do tej pory wybudowaliśmy już ponad 400 domów szkieletowych. Jesteśmy pasjonatami technologii domów drewnianych i szkieletowych. Właściciele firmy Szostak sami mieszkają w takim domu od blisko 20 lat.

Technologia budowy domów w Krakowie i okolicach

Budujemy domy w systemie kanadyjskim. Przygotowane uprzednio elementy domu, dostarczane są na miejsce budowy i tam zostają połączone. Używana przez nas sprawdzona technologia budowy domów w Krakowie sprawia, że domy są uzyskują bardzo dużą sztywność i wytrzymałość na długie lata. Więcej informacji o używanej przez nas technologii znajdziesz tutaj: nasza technologia.

Projekt domu

Pierwszym etapem budowy domu jest wybór odpowiedniego projektu, który będzie dopasowany do potrzeb i oczekiwań wszystkich domowników. Możesz zarówno zakupić gotowy projekt budowalny jak i możesz także zamówić projekt indywidualny. Więcej informacji o projektach budowlanych znajdziesz tutaj: projekty.

Ile kosztuje budowa domów w Krakowie i innych miejscowościach?

Budowa domu w Krakowie to duży wydatek dla większości z nas. W ofercie Domów Kanadyjskich Szostak znajdziesz trzy propozycje pakietów: wersja niepełna Sam, wersja ekonomiczna Deweloper Start i wersja premium Deweloper Ergo WT 2021. Różnorodne pakiety sprawiają, że z naszej oferty budowy domów korzystają klienci z różnym budżetem. Więcej informacji o oferowanych przez nas pakietach znajdziesz tutaj. Budujemy domy nie tylko w Krakowie ale także w innych województwach: mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby uzyskać więcej informacji a także aby zamówić bezpłatną wycenę już dziś skontaktuj się z nami. Zadzwoń albo wyślij zapytanie. Zapraszamy serdecznie.

Zamów bezpłatną wycenę teraz ►

Dowiedz się więcej