Domy drewniane

Domy drewnianeMyśląc o domach drewnianych przychodzi nam do głowy wiele skojarzeń. Domy drewniane zwykle kojarzymy z przytulnością, ciepłem i unikalnym klimatem. Takie budynki mają jednak znacznie więcej zalet, które sprawiają, że tego typu obiekty są bardzo często wybierane zarówno przez Europejczyków jak i Amerykanów.

Budowa domów drewnianych

Firma Szostak jest wyspecjalizowana w budowie domów drewnianych w technologii szkieletowej (tzw. domy szkieletowe). Jest to technologia, w której dom powstaje z gotowych prefabrykatów, które są następnie transportowane i montowane na miejscu budowy. Do budowy szkieletu domu, ścian, stropu czy więźby dachowej wykorzystywane jest głównie drewno.

Budowane przez nas domy drewniane najczęściej zostają otynkowane i zabezpieczone wieloma warstwami izolacyjnymi. Nowoczesny dom drewniany bardzo często nie wygląda jak wykonany z drewna, gdyż jest otynkowany. Oczywiście wygląd domu zależy od indywidualnych preferencji klienta i wybranego przez niego projektu budowlanego. Więcej informacji znajdziesz tutaj: nasza technologia.

Wytrzymałość domów drewnianych

Jednym z najważniejszych parametrów każdego domu jest jego wytrzymałość. Budowane przez nad domy drewniane cechują się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Domy drewniane Szostak to obiekty stawiane na dziesięciolecia. Do budowy wykorzystujemy bardzo dobrej jakości materiały a stosowana przez nas sprawdzona technologia kanadyjska wyróżnia się bardzo dużą stabilnością.

Domy drewniane na konstrukcji szkieletowej budowane są na całym świecie. Swoją szczególną popularność zdobyły w krajach skandynawskich, USA i Kanadzie, w której to warunki atmosferyczne bywają bardzo trudne przez znaczną część roku. Oczywiście, na wszystkie wykonane przez nas obiekty udzielamy gwarancji.

Dowiedz się więcej o domach drewnianych

Aby uzyskać więcej informacji o budowanych przez nas domach drewnianych już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie albo wyślij zapytanie. Zajmujemy się budową domów w Krakowie jak i wielu innych miejscach w tym w województwach: mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim.

Zapraszamy do kontaktu.

Zamów bezpłatną wycenę teraz ►

Dowiedz się więcej