Domy szkieletowe

Domy szkieletoweTechnologia szkieletowa, w której wykonywane są domy szkieletowe ma swoich licznych zwolenników na całym świecie. Firma Szostak to specjaliści od budowy domów w systemie Kanadyjskim. Budujemy domy szkieletowe w województwach: mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim. Szostak to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowie domów szkieletowych. Setki zrealizowanych projektów i tysiące zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką.

Zalety domów szkieletowych

Domy szkieletowe cieszą się ogromną popularnością w krajach rozwiniętych – nie bez powodu. Zalety domów szkieletowych doceniają nawet najbardziej wymagający klienci. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

  1. Szybki czas budowy
    Elementy domów szkieletowych powstają w dużej części w fabryce i są transportowane na miejsce budowy, gdzie następuje montaż. Dzięki temu domy szkieletowe mogą zostać budowalne niemalże o każdej porze roku. Sam montaż na miejscu budowy jest bardzo szybki. Jeżeli czas budowy domu jest dla Ciebie istotny, technologia domów szkieletowych będzie świetnym wyborem.
  2. Jakość i precyzja wykonania
    Z uwagi na fakt, że elementy konstrukcyjne produkowanych przez nas domów szkieletowych powstają na miejscu w naszej fabryce, odznaczają się bardzo wysoką jakością i precyzją wykonania. Technologia, w której powstają nasze domy jest udoskonalana od ponad 20 lat. Dzięki temu domy, które budujemy są bardzo trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Więcej informacji znajdziesz tutaj: nasza technologia.
  3. Różne style wykończenia
    Technologia szkieletowa może kojarzyć się wyłącznie z domami drewnianymi. Budowane przez nas obiekty powstają na konstrukcji drewnianej jednakże najczęściej ich elewacja jest otynkowana. Domy szkieletowe mogą być konstruowane w wielu różnych stylach. Więcej informacji o znajdziesz tutaj: projekty budowlane.

To tylko niektóre z licznych zalet domów szkieletowych, które sprawiają, że ta technologia jest coraz bardziej popularna także w Polsce. Zajmujemy się budową domów w Krakowie jak i wielu innych rejonach Polski.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu szkieletowego już dziś skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Zamów bezpłatną wycenę teraz ►

Dowiedz się więcej