OFERTA DOMU Z DZIAŁKĄ

 


TELEFON:

608817511

602108990

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Remont w kanadyjczyku

 

Remont w Kanadyjczyku - odnowa estetyczna łazienki + dobudowa nowej części domu

(kliknij na miniaturkę aby powiększyć)

Przed

w trakcie

efekt końcowy.

  

Remont łazienki został wykonany w domu wybudowanym przez naszą firmę 12 lat temu. Zostały zerwane stare flizy wraz z płytą gipsową, konstrukcja ściany została odsłonięta całkowicie, zostaliśmy we wnętrzu ściany to czego spodziewaliśmy się: sucho, zapach zdrowego drewna, instalacje i wełna mineralna w idealnym stanie, nic dodać nic ująć.

Dobudowa nowej części do kanadyjczyka wybudowanego 12 lat temu. Zostało zerwane stare ocieplenie w celu dostawienia nowego budynku, zastaliśmy styropian w niezmienionej postaci wiatroizolacja w idealnym stanie, płyta OSB też, gwoździe widoczne na zdjęciu i zszywki do montażu wiatroizolacji w idealnym stanie jak nowe bez śladów korozji. Pod styropianem na ścianie brak jakichkolwiek oznak wilgoci obecnej i będącej w przeszłości. Naszym zdaniem wykraplanie się wilgoci pod styropianem w Kanadyjczyku to nie do końca prawda a nawet może mit.